Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Podsumowanie Grand Prix Halowych Zawodów Rzutowych Komisji Młodzieżowej

Aktualności | 2012-04-02 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Halowe Zawody Rzutowe Komisji Młodzieżowej przy ZO PZW Katowice

W sobotę 17 marca 2012 roku w miejscowości Ruda Śl. zakończył się cykl Grand Prix Halowych Zawodów Rzutowych Komisji Młodzieżowej przy ZO Katowice.

 

Tegoroczny cykl zawodów organizowały cztery koła PZW Okręgu Katowic :

 

W dniu 21.01.2012  Koło PZW nr 37 Mysłowice

Organizator  zawodów Grzegorz Wojak.

 

W dniu 12.02.2012  Koło PZW nr 52 Siemianowice Śl.

Organizator zawodów Dariusz Sobota i Krystian Sowada.

 

W dniu 11.03.2012  Koło PZW nr 72 Tarnowskie Góry

Organizator zawodów Antoni Rogulski i Jacek Sojka.

 

W dniu 17.03.2012 Koło nr 92 Ruda Śl.

Organizator zawodów Henryk Bębnowicz.


 


 

 

Lp.

 

             Imię i nazwisko

                                                                                   koło

Mysłowice

 21.01.12

    punkty

Siemianowice

    12.02.12

    punkty

Tarn-Góry

  11.03.12

     punkty

Ruda Śl.

17.03.12

  punkty

Suma

 

punktów

 

 

miejsce

1

Robert Mirek

92

134

163

157

122

576

1

2

Michał Małek

92

121

149

131

140

541

2

3

Anna Goszka

23

110

107

105

134

456

3

4

Tomasz Burczyk

72

--

88

117

118

323

4

5

Patryk Morawiec

72

--

94

103

102

299

5

6

Damian Remisz

92

54

63

69

78

264

6

7

Michał Jałowiecki

92

75

98

84

--

257

7

8

Monika Chlebek

23

58

78

36

51

223

8

9

Karolina Chlebek

23

65

--

39

109

213

9

10

Marcin  Patalog

23

--

71

52

69

192

10

11

Arkadiusz Wodecki

56

70

59

57

--

186

11

12

Michał Molin

23

--

--

82

103

185

12

13

Mateusz Szilka

56

69

55

57

--

181

13

14

Szymon Kochel

37

75

--

42

57

174

14

15

Denis Kurda

37

--

52

--

94

146

15

16

Marek Antczak

92

20

25

44

53

142

16

17

Natalia Pałka

37

51

--

16

48

115

17

18

Natalia Rzeźnik

52

33

53

8

52

113

18

19

Mateusz Supeł

52

--

--

68

41

109

19

20

Marek Figaj

56

--

40

59

--

99

20

21

Daniel Michalik

72

92

--

--

--

92

21

22

Dawid Sorek

37

80

--

--

--

80

22

23

Monika Bogusz

52

7

35

12

17

71

23

24

Piotr Tomanek

53

--

66

--

--

66

24

25

Julia Sojka

72

--

--

59

--

59

25

26

Karolina Bień

37

19

--

10

24

53

26

27

Paweł Zodziński

23

--

42

--

--

42

27

28

Sebastian Tomanek

53

--

42

--

--

42

27

34

Adrian Kurda

52

28

--

14

--

42

27

29

Adam Kurda

52

--

--

26

11

37

29

30

Martyna Aleksandrowicz

53

--

35

--

--

35

30

31

Piotr Paszek

72

17

8

8

--

33

31

32

Jakub Rybak

52

--

--

--

30

30

32

33

Sylwia Gromacka

23

--

--

--

28

28

33

35

Daniel Czerniak

92

--

--

        --

21

21

34

36

Karolina Ziegler

23

--

--

--

17

17

35

37

Sandra Buczkowska

23

--

--

--

8

8

37

38

Patrycja Bakaj

72

     --

--

--

6

6

38

 

Organizatorzy dziękują wszystkim kolegom którzy pomagali  przy  zawodach. 

 

                                                                                                 Antoni Rogulski

 


 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama