Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Spotkanie Opiekunów Młodzieży Kół PZW Okręgu Katowice 2013

Aktualności | 2013-04-07 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Spotkanie Opiekunów Młodzieży Kół PZW Okręgu Katowice 2013

  

                                                             

Jak co roku w dniu 5 kwietnia 2013 odbyło się doroczne spotkanie przedstawicieli Okręgowej Komisji Młodzieżowej PZW w Katowicach z opiekunami młodzieży kół. Zgromadziło ono liczną rzeszę osób zainteresowanych problematyką sportową, szkoleniową i wychowawczą dzieci i młodzieży.

Zebranych przywitał wiceprzewodniczący Komisji Młodzieżowej kol. Roman Łysiak.

W trakcie spotkania  głos zabrali kol. Henryk Bębnowicz który omówił zasady bezpieczeństwa i odpowiedzialności cywilnej na okoliczność opieki w czasie zajęć z dziećmi i młodzieżą podczas zawodów i zajęć w szkółkach wędkarskich.


Kol. Antoni Rogulski omówił zmiany i niejasności dotyczące regulaminu konkursu Młodzieżowe Koło Roku 2013 oraz prowadzenia zajęć w szkołach i innych placówkach dydaktycznych.

 

Kol. Zbigniew Kliszka przedstawił terminarz imprez wędkarskich organizowanych przez Komisję Młodzieżową i Kapitanat Sportowy dla dzieci i młodzieży w tym roku zachęcając do powszechnego uczestnictwa.

Kol. Andrzej Stokfisz – omówił zasady i przebieg Okręgowej Olimpiady w Sportach Wędkarskich która odbędzie się w b.r. na terenie katowickiej Doliny Trzech Stawów.

Kol. Roman Łysiak przedstawił zasady naboru uczestników szkoleniowego obozu wędkarskiego oraz jego finansowania, składania wniosków w sprawie wydawania zaświadczeń uprawniających do pracy z dziećmi i młodzieżą na wodach Okręgu PZW Katowice oraz na uzyskanie stopnia instruktora szkolenia młodzieży wędkarskiej.

Spotkanie zakończyło się uroczystym wręczeniem odznak i legitymacji  nowym Instruktorom Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej które otrzymali kol. Piotr Kasperski, kol. Waldemar Czerniawski i kol. Arkadiusz Biernacki. Wszyscy uczestnicy  spotkania otrzymali książki pt. ”Edukacja Ekologiczna i Wędkarska dzieci i młodzieży”.


 Zobacz  Galeria Zdjęć

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama