0

Rzutowe Złote Trio – Tarnobrzeg 2013

Aktualności | 2013-08-16 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Rzutowe Złote Trio  Tarnobrzeg 2013

W dniach 9-11 sierpnia 2013roku rozegrane zostały 61 Indywidualne Mistrzostwa Polski w wędkarstwie rzutowym organizowanym przez Zarząd Okręgu w Tarnobrzegu.

Zawody odbyły się przy dobrej, choć zmiennej pogodzie na Stadionie Miejskim w Sandomierzu.

Okręg Katowicki reprezentowało 9 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych:

Robert Mirek       - 5 bój spinningowy

stawiając na przyszłość bardzo wysoko poprzeczkę, trudną do powtórzenia.

Oliwia Mośko aktualna Mistrzyni Świata i dwukrotna Mistrzyni Polski, w pięknym stylu kończy karierę w kategorii juniorek. Osiągnięte wyniki w tym roku dały jej miejsce w reprezentacji Polski na wrześniowe MŚ w kategorii kobiet.

Z kolei Olaf Michalik w tym roku został brązowym medalistą MŚ i udowodnił, iż należy do najlepszych zawodników naszego kraju. Warto podkreślić uniwersalność najmłodszego Robert Mirka , który został również brązowym medalistą Mistrzostw Polski w dyscyplinie spławikowej.

Życzymy im dalszych sukcesów

Okręgowa komisja Młodzieżowa

61 Indywidualne Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym-Tarnobrzeg 2013 [443,99 KB]