Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Posiedzenie Prezydium ZO PZW w Katowicach – 20.03.2014

Aktualności | 2014-03-21 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Posiedzenie Prezydium ZO PZW w Katowicach  20032014

 

 

W dniu 20 marca 2014 r. o godz. 16,00 w siedzibie Zarządu Okręgu w Katowicach odbyło się kolejne w tym roku posiedzenie prezydium Zarządu Okręgu. Obradom przewodniczył prezes ZO Mirosław Iwański. W trakcie obrad podjęto 10 uchwał regulujących działalność organizacyjną, gospodarczą i finansową Okręgu.


Podjęte uchwały dot. m.in. udzielenia zezwolenia zbiorowego na zbiornik nr 010 Nakło – Chechło dla uczestników zawodów wędkarskich; zamknięcia do wędkowania odcinka łowiska specjalnego Czarna Przemsza od mostu w Ratanicach do końca łowiska w dniach 29 - 30 marca, godz. 14,00 br. w związku z rozgrywaniem okręgowych zawodów spinningowych „Puchar Wiosny 2014”;  zamknięcia do wędkowania zbiornik nr 712 Słupsko w związku z remontem upustów dennych zapory czołowej, termin zamknięcia zbiornika ustali administrator  Śląski Zarząd Urządzeń Wodnych w Katowicach.


Podjęto także uchwałę w sprawie powołania instytucji rady użytkowników oś. wypoczynkowo-wędkarskiego Bezchlebie, która stanie się ciałem doradczym administratora ośrodka realizującego postanowienia zatwierdzonego regulaminu porządkującego jego działalność.

Dokonano  zmiany w wysokości składek jednodniowych na łowisku specjalnym „Bażyna” dot. stawu „Karpiowy” obniżając od poniedziałku do czwartku włącznie składkę za zezwolenie z 25 do 15 zł dla członków PZW i z 40 do 20 zł dla wędkarzy niezrzeszonych.

 Zatwierdzono składy komisji egzaminacyjnych kół: Imielin, Pszczyna Wesoła oraz nadano odznakę „Wzorowy Młody Wędkarz” dla 9 członków uczestników koła „Zamet” w Tarnowskich Górach.

Opiekunowie rejonów i rzecznik dyscyplinarny ZO złożyli relacje ze swojej działalności w okresie minionego miesiąca poruszając problemy istotne dla kół, które przekazano przewodniczącym komisji problemowych do ich rozpatrzenia. Wnioski z rejonów dot. m.in. zmiany oceny kandydatów do tytułu „Członka Honorowego PZW”, zamknięcia łowiska „Łąka” w Katowicach do wędkowania w nocy w 2015 r.

W sprawach różnych omówiono pismo ZK Tychy w sprawie podziału składki członkowskiej, która ponownie zostanie przeliczona i skorygowana przez dział księgowy zgodnie z uchwała XXX Krajowego Zjazdu Delegatów; zapoznano obecnych z pismem burmistrza Siewierza dot. lokatora zamieszkującego na przystani „Przeczyce” oraz naruszanie przez członków PZW i zarządy kół postanowień § 6  regulaminem organizacyjnym  Polskiego Związku Wędkarskiego w sprawie przenoszenia się członków Związku do innego koła.

 

Mirosław Iwański

Prezes Zarządu Okręgu

Fot. Jarosław Pawlak

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin

Reklama