Rozegrano Zawody Przewodniczących Komisji Rewizyjnych Kół PZW 2014

Aktualności | 2014-04-01 | Publikujący: Okręg PZW w Katowicach

Zawody Przewodniczących Komisji Rewizyjnych Kół PZW 2014

kat.png29 marca 2014 roku w miejscowości Wisła Mała  na Kanale Goczałkowickim rozegrano  XXI Indywidualne Spławikowe Zawody Wędkarskie Przewodniczących

Komisji Rewizyjnych Kół PZW i Okręgowej Komisji Rewizyjnej w Katowicach.

Wczesnym rankiem punktualnie o 7.00 otwarcia zawodów dokonał przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej kolega Zygmunt Witkowski witając wszystkich uczestników życzył przyjemnej sportowej rywalizacji.

Na starcie stanęło 81 zawodników ,  wśród nich zaproszeni goście Prezydium Zarządu Okręgu  , wiceprezes ds. organizacyjnych kol. Janusz Olszewski  , wiceprezes do sportu kol. Bogusław Kossowski, Sekretarz ZO kol. Mirosław Winiarski, skarbnik ZO kol. Robert Sito, członkowie Prezydium ZO kol. Andrzej Szczęsny, kol. Gerard Plewnia, wiceprzewodniczący OSK kol. Tadeusz Rakoczy.

Pogoda w tym dniu dopisała, choć wczesny poranek przywitał mgłą  to w dalszej części dnia się rozpogodziło

i było dość ciepło. Po czterogodzinnej turze zawodów sędziowie przystąpili do ważenia ryb. Okazało się że najczęściej łowioną rybą była płotka, leszcz , krąp, okoń , jaź.

Najlepszym w tym dniu zawodnikiem okazał się kol. Janusz Olszewski  z wynikiem 10 565 punktów zajął pierwsze miejsce, drugie miejsce z wynikiem 9 980 punktów zdobył kol. Bogusław Kossowski,  trzecie miejsce kol. Mateusz Stronczek uzyskując 9 275  punktów.

Zawody przeprowadził sędzia główny kolega Kazimierz Szachniewicz.

sędzia sekretarz Piotr Gołda, sędziowie wagowi Henryk Marczykiewicz, Dariusz Miłkowski

Protokół Zawodów Spławikowych Przewodniczących Komisji Rewizyjnych kół, OKR 29.03.2014 [173,57 KB]